• Szkolny konkurs piosenki patriotycznej!

• 17.05.2021 20:07
          • Z ogromną przyjemnością ogłaszam wyniki szkolnego konkursu piosenki patriotycznej! Utwory były prezentowane wokalnie, instrumentalnie. Dziękuję wszystkim Uczniom za zaangażowanie, poświęcony czas, a przede wszystkim za kontynuowanie tej piękniej tradycji śpiewania pieśni patriotycznych!
          • Konkurs plastyczny z historii

• 06.05.2021 21:09
          • II Ogólnopolski Konkurs plastyczny Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka ,,Z moich rodzinnych stron- zabytki zapomniane, warte ocalenia" ogłoszony 26 X 2020 r., z powodu pandemii oraz zamknięcia szkół został rozstrzygnięty na poziomie szkolnym.
          • Konkurs plastyczny - Dzień Książki

• 26.04.2021 13:05
          • ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO

23 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich.. Z tej okazji biblioteka naszej szkoły zorganizowała konkurs plastyczny pt. „Bohater z mojej ulubionej książki”, adresowany do uczniów kl. I – III.

• Wyniki Konkursu językowo-plastycznego "LOOK!"

• 23.04.2021 13:21
          • Z okazji Dnia Języka Angielskiego zorganizowano w szkole konkurs językowo-plastyczny pt. "LOOK!". Zadaniem uczniów było zobrazowanie i ukrycie znaczenia wybranego z języka angielskiego wyrazu.

• Wielkanocna ozdoba okienna!

• 23.04.2021 13:23
          • Jeszcze przed świętami wychowawcy świetlicy ogłosili świąteczny konkurs dla uczniów klas I-III. Zadaniem dzieci było wykonanie wielkanocnej ozdoby okiennej (do postawienia, powieszenia lub przyklejenia).