• Szkolny konkurs piosenki patriotycznej!

• 17.05.2021 20:07
        • Z ogromną przyjemnością ogłaszam wyniki szkolnego konkursu piosenki patriotycznej! Utwory były prezentowane wokalnie, instrumentalnie. Dziękuję wszystkim Uczniom za zaangażowanie, poświęcony czas, a przede wszystkim za kontynuowanie tej piękniej tradycji śpiewania pieśni patriotycznych!

I MIEJSCE

Kwartet złożony z uczennic: Łucja Badziąg 8a, Monika Bobkowska 8a, Julia Puchowska 8b, Małgorzata Puchowska 8b, które wykonały utwór ,,Nim wstanie świt”

Maja Rychlica 4a, zaśpiewała ,,Uwierz Polsko”

Zuzanna Pestka z 4a ,,Szara Piechota”