• Zdrowy styl życia - konkurs

• 23.04.2021 13:27
          • Konkurs na plakat promujący „Zdrowy styl życia”.  Zasad, którego powinniśmy przestrzegać w naszym codziennym życiu, szczególnie teraz, w tym szczególnym czasie, kiedy jesteśmy ,,zamknięci” w naszych domach.
          • Konkurs na najciekawszą kociewską grę planszową

• 23.04.2021 13:24
          • Niedawno obchodziliśmy Światowy Dzień Kociewia. Z tej okazji członkowie naszego szkolnego zespołu folklorystycznego w nieco inny sposób uczcili ten dzień. Podczas zdalnych zajęć projektowali, a następnie wykonali kociewskie gry planszowe. Efektem ich pracy są bardzo ciekawe, pomysłowe oraz starannie wykonane „planszówki” i inne gry.

• Wyniki konkursy "Uczniowie listy piszą"!

• 15.03.2021 19:47
          • Poniżej przedstawiamy Państwu wyniki szkolnego konkursu literackiego:
            I miejsce - Paulina Glock kl. 6b
            II miejsce - Amelia Ponczek kl. 8b
            III miejsce - Emanuel Chroboczek kl. 5a

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
          • Wielkanocna ozdoba okienna!

• 11.03.2021 15:28
          • Zachęcamy do udziału!
            Świetlica szkolna ogłasza KONKURS
            Kto może wziąć udział?
            - uczniowie klas 1-3 SP nr 2 w Pelplinie
            Co należy zrobić?
            - wykonać wielkanocną ozdobę okienną (do przyklejenia, powieszenia lub postawienia). Technika dowolna.

Prace należy dostarczyć do świetlicy szkolnej do 22 marca 2021 r.
          • Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Patronie

• 05.03.2021 21:09
          • 5 marca zostały ogłoszone wyniki Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o naszym Patronie. Tradycyjnie do rywalizacji zaprosiliśmy uczniów ZKiW nr 1.  W finale konkursu, który odbył się 1 marca, zmierzyło się dwudziestu sześciu uczniów. Rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych prezentując bardzo wysoki poziom wiedzy. Główny patronat nad konkursem objął Proboszcz Parafii Ks. inf. Tadeusz Brzeziński, który ufundował wszystkie nagrody.