• Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Patronie

• 05.03.2021 21:09
        • 5 marca zostały ogłoszone wyniki Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o naszym Patronie. Tradycyjnie do rywalizacji zaprosiliśmy uczniów ZKiW nr 1.  W finale konkursu, który odbył się 1 marca, zmierzyło się dwudziestu sześciu uczniów. Rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych prezentując bardzo wysoki poziom wiedzy. Główny patronat nad konkursem objął Proboszcz Parafii Ks. inf. Tadeusz Brzeziński, który ufundował wszystkie nagrody.

Wyniki tegorocznej edycji konkursu:

klasy 4-6

1. MARIANNA PAUCH  SP2 6B

2. MAJA RYCHLICKA SP2 4A

3. NIKODEM GRDEŃ SP2 6B

4. MIKOŁAJ WARYCH ZKiW1 6B

5. DOMINIKA DUDZIAK ZKiW1 4B

klasy 7-8

1. ŁUCJA BADZIĄG  SP2 8A

2. MAŁGORZATA PUCHOWSKA SP2 8B

3. KINGA BAUER  SP2 8A

Do rywalizacji stanęli również nasi uczniowie klas trzecich, próbując swoich sił. Komisja wytypowała I i II miejsce. III miejsca nie przyznano.

1. JOANNA ZALEWSKA 3A

2.  TYMOTEUSZ SZLICHT  3B

Wszystkim uczniom dziękujemy i gratulujemy ogromnej wiedzy. Księdzu Proboszczowi dziękujemy za patronat nad konkursami religijnymi w naszej szkole oraz ogromną życzliwość, przychylność i wspieranie naszych działań oraz pomoc w postaci nagród książkowych.