• Świąteczny konkurs z języka angielskiego

• 05.03.2021 21:23
          • W grudniu podczas zdalnego nauczania odbył się konkurs z j. angielskiego "Christmas Time". Zadaniem dzieci było nagranie krótkiego filmiku z życzeniami, wierszyka lub piosenki świątecznej w j. angielskim.
          • Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

• 05.03.2021 21:17
          •       Październik jest miesiącem bibliotek szkolnych. Z tej okazji biblioteka naszej szkoły zorganizowała konkurs plastyczny „ Ilustracja do bajki Ch. Perrault”, adresowany do uczniów kl. I – III.
          • Szkolny konkurs ortograficzny

• 05.03.2021 21:24
          •  W październiku 2020r. w naszej szkole odbył się coroczny konkurs ortograficzny, który miał na celu wyłonienie najlepszego ortografa szkoły podstawowej. Do rywalizacji w dniu 19 października przystąpili uczniów w kategoriach klas VI-VIII oraz uczniowie klas młodszych IV i V.
          • Sukces uczennic z klas 8!

• 05.03.2021 21:20
          • Z wielką dumą informujemy, że dwie uczennice naszej szkoły – Łucja Badziąg z 8a oraz Julia Puchowska z 8b - znalazły się wśród uczniów zakwalifikowanych do II stopnia Kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego!
          • II Wojewódzki konkurs "List do nauczyciela"

• 05.03.2021 21:21
          • Szkoła Podstawowa nr 48 w Gdańsku była organizatorem II Wojewódzkiego Konkursu „List do nauczyciela”. Adresowany był on do uczniów klas drugich i trzecich szkół podstawowych województwa pomorskiego. Konkurs polegał na samodzielnym napisaniu listu do wybranego nauczyciela.