• 🥳🥳Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I-III🥳🥳

• 10.06.2021 21:37
        • W tym roku szkolnym konkurs recytatorski udało się przeprowadzić dopiero 1 czerwca. Do konkursu przystąpiło trzynastu uczniów. Każdy z nich wybrał dowolny wiersz, nauczył się go na pamięć oraz przygotował ciekawą recytację, co w tym roku zwróciło szczególną uwagę jury.

Komisja w składzie: Jolanta Lewandowska, Alicja Bresa i Beata Kowalewska jednomyślnie przyznała następujące nagrody:

I miejsce – Maja Bukowska, kl. III a,

II miejsce - Nina Szewczyk, kl. I a,

III miejsce – Łucja Stoboy, kl. II b.

Wyróżnienia otrzymały: Maja Szulc z kl. II a, Joanna Zalewska z kl. III b i Magdalena Górska

z kl. I a.

Wszyscy uczestnicy otrzymali coś słodkiego, a laureaci piękne nagrody. Gratulujemy uczniom z młodszych klas i zapraszamy do konkursu w przyszłym roku.

Beata Kowalewska

Alicja Bresa