• Wielkanocna ozdoba okienna!

• 23.04.2021 13:23
        • Jeszcze przed świętami wychowawcy świetlicy ogłosili świąteczny konkurs dla uczniów klas I-III. Zadaniem dzieci było wykonanie wielkanocnej ozdoby okiennej (do postawienia, powieszenia lub przyklejenia).

Otrzymaliśmy piękne prace, przez co jury bardzo długo nie mogło podjąć decyzji. W końcu udało się wyłonić zwycięzców!

Wszystkim dzieciom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, zaś zwycięzcom gratulujemy!

Rozdanie nagród odbędzie się po powrocie do szkoły (o terminie dzieci zostaną poinformowane).

WYNIKI:

I miejsce - Sandra Kucharczyk oraz Magda Szymańska

II miejsce - Zuzanna Muntowska

III miejsce - Kalina Krajnik oraz Filip Grochocki

wyróżnienie - Kornelia Rogaczewska, Blanka Sarnowska , Nina Janka oraz Michał Pruszyński.

wychowawcy świetlicy