• Międzyszkolny konkurs pięknego czytania

• 05.03.2021 21:31
        •  Po raz dziewiętnasty obył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania. Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas trzecich pelplińskich szkół. W tym roku ze względu na trwającą pandemię konkurs odbył się online.

25 lutego 2021 r. jury w składzie: Danuta Nojman i Izabela Janeczek, po wysłuchaniu nagranych prezentacji konkursowych wybrało zwycięzców.

Oto wyniki konkursu:

I miejsce – ELIZA ĆWIKLIŃSKA (SP 2 PELPLIN)

II miejsce – MAJA BUKOWSKA (SP 2 PELPLIN)

III miejsce – IRMINA KŁOPOTEK (ZKiW 1 PELPLIN)

wyróżnienie – MARIA MUCHA (SP 2 PELPLIN)

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy pięknych prezentacji, a nagrodzonym zwycięstwa.

Nagrody zostaną przekazane do szkół.

K. Bembenek, K. Borowska, E. Żur