Najpiękniejsza dekoracja sali

Z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości, Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najpiękniejszą dekorację sali.

Wszystkie klasy w całej szkole były przepięknie udekorowane w biało- czerwonych kolorach, komisja konkursowa miała trudne zadanie, ale udało się wytypować te najpiękniejsze.

Oto wyniki z przeprowadzonego konkursu:

1 miejsce zajęła klasa 6a sala nr 15

2 miejsce zajęła klasa 2b i 2c sale nr 14 i 16

3 miejsce zajęła klasa 4a, 4b, 5b sale nr 18, 20, 21

Wszystkim uczniom,  którzy przyczynili się do tych pięknych dekoracji bardzo dziękujemy i serdecznie gratulujemy.

SU

100 Balonów Dla Niepodległej

8 listopada 2018r. w  naszej szkole odbyła się kolejna akcja Samorządu Uczniowskiego „100 balonów dla Niepodległej”. Przedstawiciele Samorządu rozdali w sumie 100 białych i 100 czerwonych balonów uczniom, którzy na placu apelowym utworzyli Flagę Narodową i wspólnie zaśpiewaliśmy Hymn Polski.  Serce rośnie jak nasza szkolna społeczność pięknie włączyła się do tej inicjatywy. Serdecznie Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie.       SU.

Dzień Chłopaka

Tegoroczny Dzień Chłopaka obchodziliśmy pod hasłem „Dzień Muszki i Krawata”

W tym wyjątkowym dniu to dziewczęta składały życzenia chłopcom.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Szlachetna paczka dla naszych braci mniejszych

Szlachetna paczka dla naszych braci mniejszych ze schroniska w Starogardzie Gdańskim.
Z całego serca dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom, którzy włączyli się do tej pięknej akcji. W schronisku dla bezdomnych zwierząt mieszka blisko 100 piesków i ok. 30 kotów. Wszystkie są wyjątkowe.
Dziękujemy SU.

Pokaż jak świętujesz Niepodległość Polski

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w konkursie pt.  "Pokaż jak świętujesz Niepodległość Polski", organizowanym  przez Urząd Miasta i Gminy Pelplin, akcja Samorządu Uczniowskiego oraz zdjęcie z biało-czerwonymi balonami  zostało docenione i nagrodzone taką oto piękną flagą Polski od samego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Opiekunowie SU

M. Czapiewska i P. Szucki