• NABÓR DO KLASY PIERWSZEJ 2024/2025

uczniów klas pierwszych w roku szkolnym 2024/2025

Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Biskupa Konstantyna Dominika

w Pelplinie

W związku z zakończeniem postępowania rekrutacyjnego do klasy pierwszej szkoły podstawowej (spoza obwodu szkoły), Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 w Pelplinie informuje, że wszyscy kandydaci zostali zakwalifikowani do klasy pierwszej w roku szkolnym 2024/2025.

Pełna lista dzieci zakwalifikowanych do klasy pierwszej SP znajduje się do wglądu w sekretariacie szkoły. Prosimy rodziców o potwierdzenie woli przyjęcia kandydata do klasy I szkoły podstawowej. Termin składania potwierdzenia – od 10 kwietnia 2024 r.  do 22 kwietnia 2024 r.  Druk do pobrania w sekretariacie szkoły lub na stronie www.sp2pelplin.pl

Barbara Nabakowska

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2

w Pelplinie

Ogłoszenie o naborze do klasy pierwszej

Szkoły Podstawowej nr 2 im. Biskupa Konstantyna Dominika w Pelplinie

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Pelplinie ogłasza nabór dzieci do klasy pierwszej na rok szkolny 2024/2025. Rodziców lub prawnych opiekunów prosimy o zgłaszanie się do sekretariatu szkoły w terminie od 19 lutego 2024 r. do 29 marca 2024 r. od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 do 14.30.

Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły zostaną przyjęte do klasy pierwszej z urzędu na podstawie karty zgłoszenia, natomiast dzieci zamieszkałe poza obwodem szkoły podlegać będą rekrutacji na podstawie wniosku o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej, zgodnie z zarządzeniem Nr 15/2024 Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin z dnia 15 stycznia 2024 r. w sprawie ustalenia terminów rekrutacji do klas pierwszych szkół podstawowych oraz przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych  na rok szkolny 2024/2025, dla których organem prowadzącym jest Gmina Pelplin.

Barbara Nabakowska

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2

Zarządzenie Burmistrza

Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej (doc)