PROGRAMY I PROJEKTY

• Szlachetna paczka dla naszych braci mniejszych

Szlachetna paczka dla naszych braci mniejszych ze schroniska w Starogardzie Gdańskim.
    Z całego serca dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom, którzy włączyli się do tej pięknej akcji. W schronisku dla bezdomnych zwierząt mieszka blisko 100 piesków i ok. 30 kotów. Wszystkie są wyjątkowe.
    Dziękujemy SU.

• MIKOŁAJKI W OWIDZU

6 grudnia klasy I a i I b pojechały do Owidza na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Zanim jednak do tego doszło, dzieci wykonywały świąteczne kartki oraz dekorowały pierniczki.

• Mamy puchar!

Tradycyjnie już uczniowie z młodszych klas biorą udział w Gminnym Turnieju „MAŁY MISTRZ” w edycji wiosennej i zimowej. Zawody odbyły się 10 grudnia 2018 r. w Rudnie. Nasza drużyna składała się z 5 dziewcząt i 5 chłopców...

• Wizyta A. Kondratowicz w Pelplinie

Anna Kondratowicz wraz z bratem Andrzejem odwiedzili Pelplin w związku z Koncertem Pamięci Janusza Kondratowicza. Nasi goście przybyli do Pelplina już w czwartek 22listopada. Po kolacji wysłuchali koncertu organowego w wykonaniu Michała Rakowskiego oraz zwiedzili Bazylikę Katedralną.

• Mikołajki klasy II a i III a

Dnia 6 grudnia uczniowie z klasy II a i III a pojechali do Stacji Dobrego Czasu
    w Tczewie na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Dzieci spędziły czas na wspólnych zabawach ruchowych, uczestniczyły w warsztatach plastycznych, bawiły się z elfami
    i Świętym Mikołajem. Nie zabrakło oczywiście prezentów. Mikołajki upłynęły w radosnej atmosferze, co potwierdzają zdjęcia.

A. Bresa i B. Kowalewska

• Mikołajki kl. IIb i IIc
    08.12.2018

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Mikołajki kl. IIb i IIc.

• Sprawność GIMNASTYKA zdobyta!
    08.12.2018

3 grudnia 2018 r. uczniowie klasy I b zaprezentowali swoim rodzicom zdobyte umiejętności i sprawności gimnastyczne. Wykonali zwis na drabinkach, przewrót w przód z przysiadu podpartego oraz  ćwiczenia na drążku zaczepionym na drabinkach – zwis leżąc o tułowiu wygiętym.

• II Powiatowy Festiwal Zdrowia

4 grudnia odbył się w Tczewie II Powiatowy Festiwal Zdrowia. "DWÓJKĘ" reprezentowała dziesięcioosobowa grupa, która rywalizowała w czterech kategoriach: kulinarnej, sportowej, plastycznej i z zakresu wiedzy.

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Mikołajki.

• Karmnik dla ptaków

We wtorek 4 grudnia komisja powołana przez Panią Dyrektor dokonała przeglądu prac wykonanych przez uczniów naszej szkoły w ramach konkursu „Karmnik dla ptaków”. W tym roku do konkursu przystąpiło 19 uczniów. W ocenie prac wzięto pod uwagę funkcjonalność, oryginalność, zgodność z tematem oraz pomysłowość.