• XX GMINNY KONKURS KALIGRAFII

• 16.06.2021 13:55
          •     W tym roku szkolnym w zmaganiach konkursowych udział wzięło 51 uczniów z następujących szkół: SP Małe Walichnowy, SP Nowa Cerkiew, SP 2 Pelplin, ZKiW Kulice, ZKiW 1 Pelplin, ZKiW Rajkowy, ZKiW Rudno.

Jury, po wnikliwej analizie nadesłanych tekstów, postanowiło przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:

• 🥳🥳Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I-III🥳🥳

• 10.06.2021 21:37
          • W tym roku szkolnym konkurs recytatorski udało się przeprowadzić dopiero 1 czerwca. Do konkursu przystąpiło trzynastu uczniów. Każdy z nich wybrał dowolny wiersz, nauczył się go na pamięć oraz przygotował ciekawą recytację, co w tym roku zwróciło szczególną uwagę jury.
          • The Big Challenge.

• 09.06.2021 15:06
          • W kwietniu w naszej szkole odbył się internetowy konkurs z j.angielskiego The Big Challenge. Konkurs miał formę testu online, który sprawdzał znajomość słownictwa i gramatyki oraz umiejętności rozumienia tekstów czytanych i pisanych.
          • Wyniki szkolnego konkursu z historii

• 18.05.2021 14:32
          • Wyniki szkolnego konkursu z historii ,,Jak dobrze znam dynastię Piastów? Konkurs odbył się zdalnie 14 maja 2021 r. Zwycięzców podamy w dwóch kategoriach klas starszych i młodszych.