• Dożywianie

•

1. Opłatę za korzystanie z posiłków w stołówce szkolnej dla uczniów w wysokości 7,00 zł.

2. Posiłki wydawane są w czasie trwania zajęć dydaktyczno-wychowawczych podczas dwóch przerw obiadowych:
            a) 11.30 – 11.45 ( klasy 1- 5)
            b) 12.30 – 12.45 ( klasy 6 - 8)

3. Postanowienia niniejszego regulaminu, aktualny jadłospis, ogłoszenia dotyczące stołówki szkolnej wywieszone są na tablicy informacyjnej w świetlicy szkolnej.

4. Opłaty za obiady na dany miesiąc dokonuje się na konto szkoły nr rachunku bankowego
            BS Skórcz 70 8342 0009 2000 0967 2000 0001 do 10 dnia każdego miesiąca.

5. Tytuł przelewu: opłata za wyżywienie - nazwisko dziecka.

6. Istnieje możliwość wykupienia obiadów w wybrane dni tygodnia, dogodne dla osób korzystających ze stołówki.

7. Nieobecność ucznia lub innej osoby korzystającej ze stołówki szkolnej należy zgłosić, osobiście lub telefonicznie, najpóźniej w dniu nieobecności do godziny 8.00.

8. W takiej sytuacji opłata uiszczona z góry za niewykorzystane posiłki w danym miesiącu zostanie zwrócona w postaci pomniejszenia o jej wysokość opłaty za posiłki w kolejnym miesiącu.