• Wiosna w świetlicy!

• 24.05.2021 14:46
        • W maju dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej miały sporo pracy, a wszystko to za sprawą słonecznej pogody i nadchodzącego lata.
        • Światowy Dzień Kociewia i Tłusty Czwartek

• 23.04.2021 13:51
        • Miniony tydzień obfitował w liczne święta, tym samym dzieci uczęszczające na zajęcia świetlicowe miały pełne ręce roboty. 10 lutego świętowaliśmy Światowy Dzień Kociewia i z tej okazji uczniowie projektowali elementy  własnego ubioru ozdabiając je wzorami kociewskimi. Natomiast w ukochany przez wszystkich TŁUSTY CZWARTEK tworzyli magiczne plastelinowe pączki.
        • Zajęcia świetlicowe

• 23.04.2021 13:54
        • Po długiej przerwie dzieci wróciły do szkoły, a co za tym idzie również na zajęcia świetlicowe. W tym czasie w świetlicy sporo się działo: rozmawialiśmy o naszych feriach, tworzyliśmy zimowo-karnawałowe prace plastyczne, a na szkolnym boisku ćwiczyliśmy najszybsze zjazdy z górki.
        • Zajęcia pod hasłem JESIEŃ

• 23.04.2021 13:59
        • Za oknami jesień, a więc w naszej szkolnej świetlicy nie mogło zabraknąć jesiennych inspiracji i aktywności. W ciągu minionego miesiąca powstała liczna kolekcja wspaniałych prac naszych dzieci.